Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Wszystko super i smacznie!
Pomimo zaznaczenia płatność kartą kierowcą nie miał terminala i trzeba było na gwałt organizować gotówkę,lekka porażka,może da to do myślenia właścicielowi,były zamawiane dwa różne kebaby i opisy na nich były nie czytelne ponieważ obsługa jest ze wschodu,kebaby bardzo dobre ,polecam